Α2 Γυναικών - Γ Όμιλος πρόγραμμα- αποτελέσματα 2014-2015
- Κατηγορία Πρωταθλήματα Γυναικών
Το πρόγραμμα του Γ ομίλου της Α2 Γυναικών 2014-2015
Ημερ/νία
|
Γήπεδο
|
Ώρα
|
Σ υ ν ά ν τ η σ η
|
|
Αποτέλεσμα
|
||
1η Αγωνιστική
|
|||||||
Κυριακή 19/10/2014
|
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
|
16.00
|
,ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
-
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
|
2-3(20-25, 30-28, 25-09, 13-25, 13-15) |
Κυριακή 19/10/2014
|
Κονταξοπούλειο
|
18.00
|
,ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
-
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
|
2-3(25-11, 13-25, 25-14, 23-25, 13-15)
|
Κυριακή 19/10/2014
|
Ι.Λεμονίδης
|
19.00
|
,ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
-
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
|
3-0(25-19, 25-16, 25-21)
|
Κυριακή 19/10/2014
|
Α.Πεταλίδης
|
18.30
|
.ΑΣ ΑΡΗΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
|
3-0(25-18, 25-22, 25-16)
|
Σάββατο 18/10/2014
|
Ευόσμου
|
18.00
|
.ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
-
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
|
3-1(23-25, 25-16, 25-20, 25-14)
|
Σάββατο 18/10/2014
|
Δ.Κραχτίδης
|
18.00
|
.ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
-
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
1-3(25-22, 15-25, 19-25, 24-26)
|
2η Αγωνιστική | |||||||
Σάββατο 25/10/2014
|
Δ.Κραχτίδης
|
18.00
|
,ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
-
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
|
3-0(25-23, 25-22, 25-13)
|
Σάββατο 25/10/2014
|
Ιωαννίνων
|
18.00
|
.ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
-
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
|
3-1(15-25, 25-16, 25-23, 25-19)
|
Κυριακή 26/10/2014
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
18.00
|
.ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
-
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
|
1-3(18-25, 15-25, 25-20, 18-25)
|
Κυριακή 26/10/2014
|
Ασβεστοχωρίου
|
17.30
|
.ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
-
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
|
0-3 (17-25, 20-25, 19-25)
|
Σάββατο 25/10/2014
|
Βότση
|
18.00
|
.ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
-
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
|
2-3(21-25, 25-23, 22-25, 25-14, 13-15)
|
Σάββατο 25/10/2014
|
ΕΑΚ Σταυρούπολης
|
18.00
|
,ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
|
2-3 (16-25, 23-25, 26-24, 25-23, 4-15)
|
3η Αγωνιστική
|
|||||||
Κυριακή 2/11/2014
|
Κονταξοπούλειο
|
18.00
|
.ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
-
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
|
3-1(25-18, 26-24, 23-25, 25-11)
|
Κυριακή 2/11/2014
|
Ι.Λεμονίδης
|
18.00
|
.ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
-
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
|
3-0 (25-12, 25-15, 25-17)
|
Κυριακή 2/11/2014
|
Α.Πεταλίδης
|
18.30
|
.ΑΣ ΑΡΗΣ
|
-
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
|
3-0 (25-18, 25-18, 25-16)
|
Κυριακή 2/11/2014
|
Λαγκαδά
|
19.00
|
.ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
-
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
|
3-1(25-18, 25-23, 18-25, 27-25)
|
Σάββατο 1/11/2014
|
Ευόσμου
|
18.00
|
.ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
|
3-1(25-17, 25-08, 21-25, 25-21)
|
Κυριακή 2/11/2014
|
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
|
16.00
|
.ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
-
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
0-3(25-14, 25-17, 25-16)
|
4η Αγωνιστική
|
|||||||
Σάββατο 8/11/2014
|
Δ.Κραχτίδης
|
18.00
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
-
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
|
0-3 (21-25, 20-25, 21-25)
|
Κυριακή 9/11/2014
|
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
|
16.00
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
-
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
|
0-3 (20-25, 19-25, 12-25) |
Κυριακή 9/11/2014
|
Ιωαννίνων
|
18.00
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
-
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
|
0-3 (14-25, 18-25, 14-25) |
Κυριακή 9/11/2014
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
18.00
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
-
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
|
3-0 (25-15, 25-19, 25-18) |
Κυριακή 9/11/2014
|
Ασβεστοχωρίου
|
17.30
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
-
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
|
0-3 (14-25, 18-25, 14-25) |
Σάββατο 8/11/2014
|
ΕΑΚ Σταυρούπολης
|
18.00
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
|
3-2 (18-25, 13-25, 26-24, 25-18, 15-08) |
5η Αγωνιστική
|
|||||||
Κυριακή 16/11/2014
|
Α.Πεταλίδης
|
18.30
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
-
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
|
3-0(25-13, 25-11, 25-15)
|
Κυριακή 16/11/2014
|
Ι.Λεμονίδης
|
19.00
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
-
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
|
3-0(25-06, 25-15, 25-20)
|
Κυριακή 16/11/2014
|
Λαγκαδά
|
18.00
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
-
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
|
3-2(25-27, 19-25, 25-12, 25-15, 15-08)
|
Σάββατο 15/11/2014
|
Ευόσμου
|
18.00
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
-
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
|
3-0(25-13, 25-20, 25-11)
|
Σάββατο 15/11/2014
|
Βότση
|
18.00
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
-
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
|
3-1(23-25, 25-14, 25-21, 25-20)
|
Κυριακή 16/11/2014
|
Κονταξοπούλειο
|
18.00
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
-
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
2-3(07-25, 25-22, 25-12, 16-25, 07-15)
|
6η Αγωνιστική
|
|||||||
Σάββατο 22/11/2014
|
Δ.Κραχτίδης
|
18.00
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
-
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
|
2-3 (28-26, 25-13, 18-25, 12-25, 09-15)
|
Κυριακή 23/11/2014
|
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
|
16.00
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
-
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
|
0-3 (15-25, 14-25, 19-25)
|
Κυριακή 23/11/2014
|
Κονταξοπούλειο
|
18.00
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
-
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
|
0-3 (18-25, 15-25, 26-28)
|
Σάββατο 22/11/2014
|
Ιωαννίνων
|
18.00
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
-
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
|
1-3 (25-22, 22-25, 21-25, 22-25)
|
Κυριακή 23/11/2014
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
18.00
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
|
3-1 (25-23, 23-25, 25-12, 25-13)
|
Σάββατο 22/11/2014
|
ΕΑΚ Σταυρούπολης
|
18.00
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
|
3-1 (25-21, 20-25, 25-17, 25-19)
|
7η Αγωνιστική
|
|||||||
Σάββατο 29/11/2014
|
Ευόσμου
|
18.00
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
-
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
|
3-0(25-22, 25-17, 25-17)
|
Κυριακή 30/11/2014
|
Λαγκαδά
|
19.00
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
-
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
|
3-0(25-17, 25-20, 25-09)
|
Κυριακή 30/11/2014
|
Α.Πεταλίδης
|
18.30
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
-
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
|
3-2(22-25, 22-25, 25-15, 25-14, 15-10)
|
Σάββατο 29/11/2014
|
Βότση
|
18.00
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
-
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
|
2-3(24-26, 25-16, 25-22, 21-25, 12-15)
|
Κυριακή 30/11/2014
|
Ασβεστοχωρίου
|
17.30
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
-
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
|
3-0(25-11, 25-18, 25-15)
|
Κυριακή 30/11/2014
|
Ι.Λεμονίδης
|
19.00
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
-
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
3-2(24-26, 25-18, 21-25, 25-19, 15-12)
|
8η Αγωνιστική
|
|||||||
Σάββατο 6/12/2014
|
Δ.Κραχτίδης
|
18.00
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
|
0-3 (18-25, 22-25, 22-25) |
Κυριακή 7/12/2014
|
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
|
16.00
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
|
0-3 (10-25, 21-25, 11-15) |
Κυριακή 7/12/2014
|
Κονταξοπούλειο
|
18.00
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
-
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
|
2-3 (23-25, 25-19, 21-25, 25-13, 15-17) |
Κυριακή 7/12/2014
|
Ι.Λεμονίδης
|
19.00
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
-
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
|
3-0 (26-24, 27-25, 25-09) |
Κυριακή 7/12/2014
|
Ιωαννίνων
|
18.00
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
-
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
|
3-0 (27-25, 25-20, 25-20) |
Σάββατο 6/12/2014
|
ΕΑΚ Σταυρούπολης
|
18.00
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
|
3-0 (25-18, 25-20, 25-18) |
9η Αγωνιστική
|
|||||||
Κυριακή 14/12/2014
|
Ασβεστοχωρίου
|
17.30
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
-
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
|
3-1 (12-25, 25-21, 25-08, 25-15)
|
Σάββατο 13/12/2014
|
Βότση
|
18.00
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
-
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
|
3-0 (25-21, 25-16, 25-20) |
Σάββατο 13/12/2014
|
Ευόσμου
|
18.00
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
-
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
|
3-0 (25-14, 25-17, 25-22)
|
Κυριακή 14/12/2014
|
Λαγκαδά
|
19.00
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
-
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
|
2-3 (25-20, 10-25, 25-23, 16-25, 13-15)
|
Κυριακή 14/12/2014
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
18.00
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
-
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
|
3-0 (25-15, 25-18, 25-16)
|
Κυριακή 14/12/2014
|
Α.Πεταλίδης
|
18.30
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
-
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
3-1 (25-17, 22-25, 25-17, 25-23) |
10η Αγωνιστική
|
|||||||
Σάββατο 20/12/2014
|
Δ.Κραχτίδης
|
18.00
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
-
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
|
3-2(25-16, 17-25, 15-25, 25-12, 15-05)
|
Κυριακή 21/12/2014
|
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
|
16.00
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
-
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
|
0-3 (15-25, 13-25, 12-25)
|
Κυριακή 21/12/2014
|
Κονταξοπούλειο
|
18.00
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
-
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
|
0-3 (23-25, 24-26, 25-27)
|
Κυριακή 21/12/2014
|
Ι.Λεμονίδης
|
19.00
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
|
1-3 (22-25, 18-25, 25-21, 13-25)
|
Κυριακή 21/12/2014
|
Α.Πεταλίδης
|
18.30
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
-
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
|
3-0 (25-20, 25-10, 25-19)
|
Σάββατο 20/12/2014
|
ΕΑΚ Σταυρούπολης
|
18.00
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
|
3-0(25-07, 25-08, 25-08)
|
11η Αγωνιστική
|
|||||||
Κυριακή 4/1/2015
|
Ιωαννίνων
|
18.00
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
-
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
|
3-0 (25-21, 25-23, 25-23)
|
Κυριακή 4/1/2015
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
18.00
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
-
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
|
3-0 (25-11, 25-14, 25-18)
|
Κυριακή 4/1/2015
|
Ασβεστοχωρίου
|
17.30
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
-
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
|
3-0 (25-11, 25-14, 25-18)
|
Σάββατο 3/1/2015
|
Βότση
|
18.00
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
-
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
|
2-3 (25-15, 25-15, 23-25, 22-25, 04-15)
|
Σάββατο 3/1/2015
|
Ευόσμου
|
18.00
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
-
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
|
1-3 (16-25, 13-25, 25-19, 20-25) |
Κυριακή 4/1/2015
|
Λαγκαδά
|
19.00
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
-
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
1-3 (14-25, 25-23, 12-25, 14-25)
|
Β΄ ΓΥΡΟΣ
Ημερ/νία
|
Γήπεδο
|
Ώρα
|
Σ υ ν ά ν τ η σ η
|
|
Απ
|
||
12 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
|||||||
Σάββατο 10/1/2015
|
Ιωαννίνων
|
18.00
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
-
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
|
3-1 |
Κυριακή 11/1/2015
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
18.00
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
-
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
|
2-3 (14-25, 25-21, 25-22, 17-25, 08-15)
|
Κυριακή 11/1/2015
|
Ασβεστοχωρίου
|
17.30
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
-
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
|
0-3 (23-25, 20-25, 15-25)
|
Σάββατο 10/1/2015
|
Βότση
|
18.00
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
-
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
|
1-3 (18-25, 25-17, 23-25, 19-25)
|
Σάββατο 10/1/2015
|
Ευόσμου
|
18.00
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
-
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
|
3-0 (25-22, 25-20, 25-22)
|
Σάββατο 10/1/2015
|
ΕΑΚ Σταυρούπολης
|
18.00
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
|
3-0 (25-10, 25-10, 25-17)
|
13 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
|||||||
Κυριακή 18/1/2015
|
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
|
16.00
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
-
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
|
0-3
|
Κυριακή 18/1/2015
|
Κονταξοπούλειο
|
18.00
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
-
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
|
3-0 (25-19, 25-16, 25-20)
|
Κυριακή 18/1/2015
|
Ι.Λεμονίδης
|
19.00
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
-
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
|
3-0 (25-20, 25-10, 25-13)
|
Κυριακή 18/1/2015
|
Α.Πεταλίδης
|
18.30
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
-
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
|
3-0 (25-22, 25-14, 25-12)
|
Κυριακή 18/1/2015
|
Λαγκαδά
|
19.00
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
|
3-0 (25-15, 25-16, 25-20)
|
Σάββατο 17/1/2015
|
Ευόσμου
|
18.00
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
-
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
3-2 (22-25, 17-25, 25-18, 25-16, 15-05)
|
14 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
|||||||
Σάββατο 24/1/2015
|
Δ.Κραχτίδης
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
-
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
|
3-2 (18-25, 26-24, 25-18, 18-25, 15-11)
|
|
Κυριακή 25/1/2015
|
Ιωαννίνων
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
-
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
|
0-3 (17-25, 24-26, 14-25)
|
|
Κυριακή 25/1/2015
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
-
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
|
0-3 (23-25, 17-25, 18-25) |
|
Κυριακή 25/1/2015
|
Ασβεστοχωρίου
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
-
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
|
1-3 (14-25, 25-17, 17-25, 23-25)
|
|
Σάββατο 24/1/2015
|
Βότση
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
-
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
|
0-3 (22-25, 19-25, 21-25)
|
|
Σάββατο 24/1/2015
|
ΕΑΚ Σταυρούπολης
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
|
3-1 (23-25, 25-17, 25-15, 25-23)
|
|
15 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
|||||||
Κυριακή 1/2/2015
|
Ι.Λεμονίδης
|
19.00
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
-
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
|
3-0 (25-13, 25-12, 25-16)
|
Κυριακή 1/2/2015
|
Κονταξοπούλειο
|
18.00
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
-
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
|
3-0 (25-19, 25-16, 25-13)
|
Κυριακή 1/2/2015
|
Α.Πεταλίδης
|
18.00
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
-
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
|
3-0 (25-13, 25-14, 25-14)
|
Κυριακή 1/2/2015
|
Λαγκαδά
|
19.00
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
-
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
|
3-1 (25-14, 23-25, 25-17, 25-22)
|
Σάββατο 31/1/2015
|
Ευόσμου
|
18.00
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
-
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
|
3-1 (25-11, 25-16, 19-25, 25-19) |
Σάββατο 31/1/2015
|
Βότση
|
18.00
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
-
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
3-1 (23-25, 28-26, 25-23, 25-16)
|
16 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
|||||||
Σάββατο 7/2/2015
|
Δ.Κραχτίδης
|
18.00
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
-
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
|
0-3 (12-25, 18-25, 13-25)
|
Κυριακή 8/2/2015
|
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
|
16.00
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
-
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
|
0-3 (10-25, 17-25, 19-25)
|
Σάββατο 7/2/2015
|
Ιωαννίνων
|
18.00
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
-
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
|
0-3 (18-25, 18-25, 23-25)
|
Κυριακή 8/2/2015
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
18.00
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
|
0-3 (18-25, 10-25, 21-25)
|
Κυριακή 8/2/2015
|
Ασβεστοχωρίου
|
17.30
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
-
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
|
2-3 (23-25, 25-16, 11-25, 29-27, 13-15)
|
Σάββατο 7/2/2015
|
ΕΑΚ Σταυρούπολης
|
18.00
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
|
3-0 (25-13, 28-26, 25-22)
|
17 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
|||||||
Κυριακή 15/2/2015
|
Λαγκαδά
|
19.00
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
-
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
|
3-1 (26-24, 20-25, 25-21, 25-20)
|
Κυριακή 15/2/2015
|
Α.Πεταλίδης
|
18.30
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
-
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
|
3-0 (25-11, 25-14, 25-10)
|
Κυριακή 15/2/2015
|
Ι.Λεμονίδης
|
19.00
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
-
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
|
3-0 (25-15, 25-14, 25-20)
|
Σάββατο 14/2/2015
|
Ευόσμου
|
18.00
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
-
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
|
3-0 (25-21, 25-21, 25-10)
|
Σάββατο 14/2/2015
|
Βότση
|
18.00
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
-
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
|
3-1 (22-25, 25-18, 25-22, 25-23)
|
Κυριακή 15/2/2015
|
Ασβεστοχωρίου
|
17.30
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
-
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
1-3 (25-15, 21-25, 24-26, 22-25)
|
18 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
|||||||
Σάββατο 21/2/2015
|
Δ.Κραχτίδης
|
18.00
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
|
0-3 (18-25, 12-25, 17-25)
|
Κυριακή 22/2/2015
|
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
|
16.00
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
-
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
|
2-3 (19-25, 21-25, 25-23, 25-23, 13-15)
|
Κυριακή 22/2/2015
|
Κονταξοπούλειο
|
18.00
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
-
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
|
1-3 (04-25, 18-25, 25-22, 16-26)
|
Σάββατο 21/2/2015
|
Ιωαννίνων
|
18.00
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
-
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
|
2-3 (15-25, 30-28, 18-25, 25-21, 03-15)
|
Κυριακή 22/2/2015
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
18.00
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
-
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
|
0-3 (25-27, 21-25, 21-25)
|
Σάββατο 21/2/2015
|
ΕΑΚ Σταυρούπολης
|
18.00
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
|
3-2 (25-21, 25-20, 16-25, 17-25, 15-12)
|
19 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
|||||||
Σάββατο 28/2/2015
|
Βότση
|
18.00
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
-
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
|
3-1 (25-17, 21-25, 25-13, 25-22)
|
Σάββατο 28/2/2015
|
Ευόσμου
|
18.00
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
-
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
|
3-0 (25-07, 25-16, 25-18)
|
Κυριακή 1/3/2015
|
Λαγκαδά
|
19.00
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
-
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
|
2-3 (18-25, 25-18, 21-25, 25-22, 11-15)
|
Κυριακή 1/3/2015
|
Α.Πεταλίδης
|
18.30
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
-
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
|
3-1 (24-26, 25-20, 25-13, 25-16)
|
Κυριακή 1/3/2015
|
Ασβεστοχωρίου
|
17.30
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
-
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
|
3-0 (25-13, 25-19, 25-14)
|
Κυριακή 1/3/2015
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
18.00
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
-
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
0-3(22-25, 20-25, 13-25)
|
20 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
|
|||||||
Σάββατο 7/3/2015
|
Δ.Κραχτίδης
|
18.00
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
-
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
|
1-3 (12-25, 16-25, 25-21, 17-25)
|
Κυριακή 8/3/2015
|
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
|
16.00
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
|
0-3 (14-25, 13-25, 09-25)
|
Κυριακή 8/3/2015
|
Κονταξοπούλειο
|
18.00
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
-
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
|
0-3 (14-25, 16-25, 20-25)
|
Κυριακή 8/3/2015
|
Ι.Λεμονίδης
|
19.00
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
-
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
|
3-0
|
Κυριακή 8/3/2015
|
Ιωαννίνων
|
18.00
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
-
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
|
3-2 (25-20, 22-25, 25-21, 22-25, 15-13)
|
Σάββατο 7/3/2015
|
ΕΑΚ Σταυρούπολης
|
18.00
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
|
2-3 (25-19, 14-25, 14-25, 25-22, 12-15)
|
21 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||||
Κυριακή 15/3/2015
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
18.00
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
-
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
|
3-0
|
Κυριακή 15/3/2015
|
Ασβεστοχωρίου
|
17.30
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
-
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
|
3-0
|
Σάββατο 14/3/2015
|
Βότση
|
18.00
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
-
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
|
3-0 (25-18, 25-14, 25-14)
|
Σάββατο 14/3/2015
|
Ευόσμου
|
18.00
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
-
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
|
1-3 (25-22, 21-25, 22-25, 20-25)
|
Κυριακή 15/3/2015
|
Λαγκαδά
|
19.00
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
-
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
|
3-2 (17-25, 26-24, 26-24, 14-25, 15-07)
|
Σάββατο 14/3/2015
|
Ιωαννίνων
|
18.00
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
-
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
0-3 (21-25, 23-25, 18-25)
|
22 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | |||||||
Σάββατο 21/3/2015
|
Δ.Κραχτίδης
|
18.00
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
-
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
|
1-3 (20-25, 25-21, 23-25, 20-25)
|
Κυριακή 22/3/2015
|
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
|
16.00
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
-
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
|
2-3 (25-23, 25-19, 18-25, 17-25, 07-15)
|
Κυριακή 22/3/2015
|
Κονταξοπούλειο
|
18.00
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
-
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
|
3-1 (25-23, 19-25, 25-22, 30-28)
|
Κυριακή 22/3/2015
|
Ι.Λεμονίδης
|
19.00
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
|
3-1 (25-22, 18-25, 25-20, 25-17)
|
Κυριακή 22/3/2015
|
Α.Πεταλίδης
|
18.30
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
-
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
|
3-1(14-25, 25-21, 25-09, 25-22)
|
Σάββατο 21/3/2015
|
ΕΑΚ Σταυρούπολης
|
18.00
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
|
3-0 (25-16, 25-20, 25-20)
|
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
#
|
OMAΔA
|
AΓ.
|
N.
|
H.
|
M.
|
+
|
-
|
BN
|
1
|
ΑΣ ΑΡΗΣ
|
22
|
20
|
2
|
0
|
62
|
15
|
59
|
2
|
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
|
22
|
19
|
4
|
0
|
59
|
18
|
55
|
3
|
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
|
22
|
19
|
3
|
0
|
61
|
18
|
55
|
4
|
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
|
22
|
16
|
6
|
0
|
58
|
29
|
49
|
5
|
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
|
22
|
13
|
9
|
0
|
45
|
43
|
35
|
6
|
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
|
22
|
11
|
11
|
0
|
45
|
41
|
35
|
7
|
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
|
22
|
8
|
14
|
0
|
36
|
49
|
27
|
8
|
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
|
22
|
8
|
14
|
0
|
29
|
51
|
23
|
9
|
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
|
22
|
7
|
15
|
0
|
31
|
47
|
22
|
10
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
|
22
|
7
|
15
|
0
|
30
|
50
|
22
|
11
|
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
|
22
|
4
|
18
|
0
|
21
|
58
|
11
|
12
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
22
|
0
|
22
|
0
|
8
|
66
|
3
|