Α1 Γυναικών πρόγραμμα - Βαθμολογία 2014-2015
- Κατηγορία Πρωταθλήματα Γυναικών
To πρόγραμμα - Αποτελέσματα - Βαθμολογία της Α1 Γυναικών 2014-2015
1η αγωνιστική |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ. | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ | ΣΕΤ | |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
|
ΡΕΠΟ |
|
19/10 |
15.00 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
3-1 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
25-15, 25-23, 23-25, 25-11 |
19/10 |
17.30 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
3-1 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
25-21, 25-21, 24-26, 25-17 |
18/10 |
16.00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
3-0 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
25-15, 25-13, 25-19 |
18/10 |
20.00 |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
3-1 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
22-25, 27-25, 25-20, 25-16 |
18/10 |
20.00 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
3-0 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
25-17, 25-15, 25-19 |
2η αγωνιστική |
|||||
25/10 |
20.00 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
3-0 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
25-15, 28-26, 25-15 |
ΡΕΠΟ |
- |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
|||
18.00 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
0-3 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ |
22-25, 14-25, 17-25 | |
18.00 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
3-0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
9-25, 23-25, 12-25 | |
18.00 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
0-3 |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
18-25, 20-15, 23-15 | |
18.30 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
3-1 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
25-19, 22-25, 25-19, 25-11 | |
3η αγωνιστική |
|||||
ΤΕΤ.29/10/2014 |
16.00 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
0-0 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
22-25, 15-25, 07-25 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
- |
ΡΕΠΟ |
|||
17.00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
3-0 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
25-16, 25-16, 25-12 | |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
3-0 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
25-22, 25-15, 25-13 | ||
ΠΕΜΠΤ.30/10 |
19.00 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
3-0 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
25-17, 25-20, 25-16 |
ΤΕΤ.29/10 |
16.00 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
1-3 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
17-25, 25-21, 22-25, 13-25 |
4η αγωνιστική |
|||||
1/11/2014 |
17.30 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
3-1 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛHΣ |
25-15, 20-25, 25-17, 25-15 |
1/11/2014 |
16.00 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
0-3 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
25-18, 23-25, 25-14, 21-25, 12-15 |
ΡΕΠΟ |
- |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
|||
1/11/2014 |
18.00 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
0-3 |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
25-20, 25-10, 28-26 |
2/11/2014 |
19.00 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
- |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
22-25, 16-25, 19-25 |
1/11/2014 |
18.30 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
3-0 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
25-20, 25-10, 28-26 |
5η αγωνιστική |
|||||
8/11/2014 |
18.00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
0-3 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
30-32, 20-25, 20-25 |
9/11/2014 |
17.30 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
3-0 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
25-23, 25-19, 25-16 |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
- |
ΡΕΠΟ |
|||
8/11/2014 |
16.00 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
3-0 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
25-8, 25-18, 25-12 |
18.00 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
2-3 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
20-25, 25-20, 25-23, 16-25, 11-15 | |
16.00 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
1-3 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
10-25, 15-25, 26-24, 9-25 | |
6η αγωνιστική |
|||||
15/11/2014 |
20.00 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
3-0 |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
25-16, 25-23, 25-23 |
19.00 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
0-3 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
12-25, 23-25, 09-25 | |
16/11/2014 |
16.00 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
3-1 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
25-13, 19-25, 25-17, 25-20 |
ΡΕΠΟ |
- |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
|||
15/11/2014 |
18.00 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
1-3 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
09-25, 25-23, 15-25, 14-25 |
18.30 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
3-0 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
25-14, 25-23, 25-14 | |
7η αγωνιστική |
|||||
22/11/2014 |
16.00 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
1-3 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
25-23, 25-27, 16-25, 21-25 |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
3-0 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
25-14, 25-16, 25-21 | ||
16.00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
3-0 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
25-06, 25-06, 25-17 | |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
- |
ΡΕΠΟ |
|||
19.00 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
3-1 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
25-15, 17-25, 25-22, 25-17 | |
23/11/2014 |
18.30 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
0-3 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
12-25, 25-27, 18-25 |
8η αγωνιστική |
|||||
29/11/2014 |
17.30 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
3-0 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
25-21, 25-18, 25-15 |
29/11/2014 |
19.00 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
3-2 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
31-29, 25-13, 20-25, 23-25, 15-8 |
30/11/2014 |
14.30 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
1-3 |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
18-25, 25-20, 13-25, 22-15 |
30/11/2014 |
17.30 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
0-3 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
19-25, 16-25, 14-25 |
ΡΕΠΟ |
- |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
|||
29/11/2014 |
18.30 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
3-0 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
25-11, 25-18, 25-10 |
9η αγωνιστική |
|||||
6/12/2014 |
18.00 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
0-3 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
12-25, 18-25, 22-25 |
18.00 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
0-3 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
20-25, 20-25, 16-25 | |
16.00 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
3-0 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
25-19, 25-16, 25-17 | |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
3-0 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
25-21, 25-17, 25-15 | ||
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
- |
ΡΕΠΟ |
|||
17.00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
3-0 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
25-19, 25-14, 25-06 | |
10η αγωνιστική |
|||||
13/12/2014 |
17.30 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
3-0 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
25-16, 25-14, 25-18 |
13/12/2014 |
18.00 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
3-2 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
25-21, 25-16, 16-25, 23-25, 16-14 |
14/12/2014 |
14.30 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
2-3 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
21-25, 25-23, 25-11, 12-25, 10-15 |
14/12/2014 |
19.00 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
1-3 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
20-25, 27-25, 22-25, 13-25 |
13/01/2015 |
18.00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
3-0 |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
25-20, 25-11, 27-25 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
- |
ΡΕΠΟ |
|||
11η αγωνιστική |
|||||
ΡΕΠΟ |
- |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
|||
20/12/2014 |
18.00 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
0-3 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
15-25, 12-25, 19-25 |
16.00 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
0-3 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
19-25, 18-25, 20-25 |
|
18.00 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
3-0 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
25-19, 25-17, 25-22 |
|
16.00 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
1-3 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
21-25, 25-20, 23-25, 17-25 |
|
ΑΕΚ |
1-3 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
13-25, 25-14, 19-25, 24-26 |
Ημερ/νία |
Γήπεδο |
Ώρα |
Σ υ ν ά ν τ η σ η |
||||
12Η ΑΓΩΝ. |
|||||||
Κυριακή 18/1/2015 |
Κατσάνειο |
20.00 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
1-3 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
22-25, 23-25, 25-17, 21-25 |
|
Σάββατο 17/1/2015 |
Χαλάστρας |
18.00 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
1-3 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
25-09, 15-25, 17-25, 17-25 |
|
Σάββατο 17/1/2015 |
Ανατόλια |
18.00 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
0-3 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
15-25, 15-25, 17-25 |
|
Σάββατο 17/1/2015 |
Θήρας |
16.00 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
3-1 |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
22-25, 25-23, 25-19, 25-18 |
|
Σάββατο 17/1/2015 |
Νάξου |
18.30 |
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
3-1 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
21-25, 25-22, 26-24, 25-21 |
|
13Η ΑΓΩΝ. |
|||||||
Σάββατο 24/1/2015 |
Μαρκόπουλου |
19.00 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
2-3 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
27-25, 17-25, 27-25, 9-25, 4-15 | |
Κυριακή 25/1/2015 |
Α΄Ηλιούπολης |
17.30 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
3-1 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
25-21, 23-25, 25-16, 25-13 | |
Σάββατο 24/1/2015 |
Μ.Μερκούρη |
17.00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
3-0 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
25-14, 25-18, 25-12 | |
Σάββατο 24/1/2015 | ΦΕΑ |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
3-0 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
25-23, 25-18, 25-20 | ||
Τρίτη 27/1/2015 |
Θήρας |
15.30 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
1-3 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
26-28, 25-19, 9-25, 21-25 | |
14Η ΑΓΩΝ. |
|||||||
Σάββατο 31/1/2015 |
Πανελληνίου |
16.00 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
3-0 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
25-21, 25-16, 25-11 |
|
Σάββατο 31/1/2015 |
Κατσάνειο |
18.00 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
0-3 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
12-25, 12-25, 12-25 | |
Σάββατο 31/1/2015 |
Χαλάστρας |
18.00 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
3-2 |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
25-21, 14-25, 24-26, 25-14, 17-15 | |
Σάββατο 31/1/2015 |
Ανατόλια |
19.00 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
2-3 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
25-23, 25-17, 14-25, 18-25, 11-15 | |
Σάββατο 31/1/2015 |
Νάξου |
18.30 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
3-2 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
20-25, 20-25, 25-16, 25-20, 18-16 | |
15Η ΑΓΩΝ. |
|||||||
Τετάρτη 4/2/2015 |
Α΄Ηλιούπολης |
17.30 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
0-3 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
21-25, 15-25, 14-25 | |
Τετάρτη 4/2/2015 |
Ρεθύμνου |
16.00 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
3-1 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
25-18, 27-25, 14-25, 25-11 | |
Πέμπτη 5/2 | ΦΕΑ | 17.00 |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
3-0 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
25-14, 25-20, 25-14 | |
Τετάρτη 4/2/2015 |
Θήρας |
16.00 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
3-0 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
25-9, 25-6, 25-8 | |
Τετάρτη 4/2/2015 |
Ανατόλια |
16.00 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
0-3 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
14-25, 24-26, 19-25 | |
16Η ΑΓΩΝ. |
|||||||
Σάββατο 7/2/2015 |
Πανελληνίου |
20.00 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
0-3 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
18-25, 19-25, 23-25 |
|
Σάββατο 7/2/2015 |
Μαρκόπουλου |
19.00 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
3-1 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
25-23, 25-14, 15-25, 25-22 | |
Σάββατο 7/2/2015 |
Κατσάνειο |
19.00 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
0-3 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
16-25, 24-26, 19-25 |
|
Κυριακή 8/2/2015 |
Χαλάστρας |
18.00 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
3-2 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
20-25, 15-25, 25-23, 27-25, 15-9 |
|
Σάββατο 7/2/2015 |
Νάξου |
18.30 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
3-0 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
25-19, 25-21, 25-13 |
|
17Η ΑΓΩΝ. |
|
|
|
||||
Σάββατο 14/2/2015 |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ | 0-3 | ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | 18-25, 13-25, 21-25 | |||
Σάββατο 14/2/2015 |
Μ.Μερκούρη |
18.00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
3-1 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
25-10, 25-15, 19-25, 25-12 | |
Κυριακή 15/2/2015 |
Α΄Ηλιούπολης |
16.00 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
3-1 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
25-13, 21-25, 25-17, 25-22 | |
Σάββατο 14/2/2015 |
Ανατόλια |
18.00 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
3-0 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
25-19, 25-16, 25-15 | |
Σάββατο 14/2/2015 |
Χαλάστρας |
16.00 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
0-3 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
8-25, 12-25, 14-25 | |
18Η ΑΓΩΝ. |
|||||||
Σάββατο 21/2/2015 |
Πανελληνίου |
16.00 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
3-0 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
25-21, 25-22, 25-17 | |
Σάββατο 21/2/2015 |
Μαρκόπουλου |
19.00 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
0-3 |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
20-25, 20-25, 13-25 | |
Σάββατο 21/2/2015 |
Ρεθύμνου |
16.00 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
0-3 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
17-25, 08-25, 15-25 | |
Σάββατο 21/2/2015 |
Κατσάνειο |
18.00 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
0-3 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
12-25, 21-25, 21-25 | |
Σάββατο 21/2/2015 |
Νάξου |
18.30 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
3-0 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
25-16, 25-17, 25-11 | |
19Η ΑΓΩΝ. |
|||||||
Σάββατο 28/2/2015 |
Ανατόλια |
18.00 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
0-3 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
9-25, 11-25, 22-25 | |
Σάββατο 28/2/2015 |
Θήρας |
16.00 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
3-1 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
25-17, 25-22, 15-25, 25-15 | |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
3-0 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
25-11, 25-18, 25-15 | ||||
Σάββατο 28/2/2015 |
Μ.Μερκούρη |
18.00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
3-0 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
25-19, 25-16, 25-7 | |
Σάββατο 28/2/2015 |
Κατσάνειο |
16.00 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
0-3 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
12-25, 21-25, 21-25 | |
20Η ΑΓΩΝ. |
|||||||
Σάββατο 7/3/2015 |
Πανελληνίου |
15.00 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
3-1 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
21-25, 25-9, 25-14, 25-17 | |
Σάββατο 7/3/2015 |
Μαρκόπουλου |
18.00 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
3-2 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
25-23, 27-29, 25-19, 23-25, 15-12 | |
Σάββατο 7/3/2015 |
Ρεθύμνου |
16.00 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
0-3 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
21-25, 18-25, 16-25 | |
Κυριακή 8/3/2015 |
Α΄Ηλιούπολης |
17.30 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
- |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
||
Σάββατο 7/3/2015 |
Νάξου |
18.30 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
2-3 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
25-23, 24-26, 17-25, 25-19, 10-15 | |
21Η ΑΓΩΝ. |
|||||||
Σάββατο 14/3/2015 |
Κατσάνειο |
15.00 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
0-3 |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
18-25, 5-25, 18-25 | |
Σάββατο 14/3/2015 |
Χαλάστρας |
18.00 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
1-3 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
18-25, 17-25, 25-23, 17-25 | |
Σάββατο 14/3/2015 |
Ανατόλια |
16.00 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
3-0 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
25-17, 25-21, 25-20 | |
Σάββατο 14/3/2015 |
Θήρας |
16.00 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
3-0 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
25-21, 25-22, 25-17 | |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ | 0-3 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ | 19-25, 19-25, 14-25 | ||||
22Η ΑΓΩΝ. | |||||||
Σάββατο 21/3/2015 |
Μαρκόπουλου |
18.00 |
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
3-0 |
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ |
25-17, 25-16, 25-13 | |
Κυριακή 22/3/2015 |
Ρεθύμνου |
16.00 |
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
3-0 |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ |
25-1, 25-8, 25-10 | |
Κυριακή 22/3/2015 |
Α΄Ηλιούπολης |
17,30 |
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
1-3 |
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ |
23-25, 29-27, 22-25, 22-25 | |
Σάββατο 21/3/2015 |
Μ.Μερκούρη |
19.00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
3-0 |
ΑΟ ΘΗΡΑΣ |
25-19, 25-21, 25-15 | |
Σάββατο 21/3/2015 |
Νάξου |
18.30 |
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
3-1 |
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ |
25-16, 15-25, 25-18, 25-17 | |
Η βαθμολογία
#
|
OMAΔA
|
AΓ.
|
N.
|
H.
|
M.
|
+
|
-
|
BN
|
1
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
20
|
19
|
1
|
0
|
57
|
7
|
56
|
2
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
20
|
18
|
2
|
0
|
55
|
11
|
53
|
3
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
20
|
17
|
3
|
0
|
53
|
18
|
51
|
4
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
20
|
12
|
8
|
0
|
41
|
27
|
37
|
5
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
20
|
12
|
8
|
0
|
43
|
29
|
36
|
6
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
20
|
8
|
12
|
0
|
34
|
44
|
24
|
7
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
20
|
6
|
14
|
0
|
26
|
46
|
21
|
8
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
20
|
7
|
13
|
0
|
26
|
45
|
21
|
9
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
20
|
6
|
14
|
0
|
24
|
46
|
18
|
10
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
20
|
5
|
15
|
0
|
21
|
52
|
13
|
11
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
20
|
0
|
20
|
0
|
5
|
60
|
0
|
PLAY OFF A1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014-2015
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 8/4/2015 ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 18.00 Ολυμπιακός - ΑΕΚ 3-0(25-21, 25-12, 25-12)
ΠΕΜΠΤΗ 16/4/2015 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΩΝΙΚΟΥ Ν.Φ. 18.00 ΑΕΚ - Ολυμπιακός 0-3(22-25, 14-25, 18-25)
Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 8/4/2015 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 20.00 Παναθηναϊκός - ΑΟΝ Πανναξιακός 3-1( 25-13, 16-25, 25-11, 25-21)
ΠΕΜΠΤΗ 16/4/2015 ΝΑΞΟΣ 18.00 Πανναξιακός - Παναθηναϊκός 1-3(24-26, 25-21, 19-25, 21-25)
ΤΕΛΙΚΟΙ
21/4/2015 ΤΡΙΤΗ ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 17.00 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 3-0(25-17, 25-19, 25-21)
24/4/2015 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 18.00 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 3-0(25-18, 25-14, 25-15)
27/4/2015 ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 19.00 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 3-2 (25-18, 19-25, 23-25, 25-16, 15-13)
30/4/2015 ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 18.00 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 1-3(15-25, 18-25, 25-22, 14-25)
ΘΕΣΕΙΣ 3-4
22/4/2015 ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑΞΟΥ 15.00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΕΚ 0-3(25-20, 25-18, 25-13)
25/4/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ ΦΕΑ 20.00 ΑΕΚ - ΑΟΝ Πανναξιακός 1-3(25-22, 20-25, 13-25, 19-25)